Jesteś teraz tu

Home Informacje 60 lat w eterze SP6JU

Szukaj na stronie

Nasz kanał

60 lat w eterze SP6JU

JUBILEUSZ ANDRZEJA KOMUSZYŃSKIEGO SP6JU - 1956–2016  
Miło nam zakomunikować , że nasz Kolega klubowy Andrzej SP6JU obchodzi w tym roku piękny swój jubileusz . 60 lat pracy w eterze to piękny okres w jego życiu. Jego krótkofalarski życiorys można przeczytać w zakładce ,,Czołowe Postacie’’ na stronie klubowej .Dla uzupełnienia tej informacji podajemy , że Andrzej SP6JU został na wniosek OT-11 PZK w Opolu oraz klubu SP6PAZ uhonorowany Odznaką Honorową PZK Nr  677 nadaną w dniu 19 maja 2007 roku – a wręczoną uroczyście podczas Jubileuszu ( 40 Lat) Klubu SP6PAZ  w dniu 1 września 2007 roku w Turawie. Natomiast w roku 2008 na wniosek klubu SP6PAZ – został Andrzej wyróżniony specjalnym grawertonem za pracę na rzecz klubu  nadanym przez Zarząd Główny Polskiego Związku Krótkofalowców. Wyróżnienie to zostało uroczyście wręczone na Zjeździe Sprawozdawczym OT-11 PZK Opole w dniu 7 grudnia 2008 roku.
Z okazji Jubileuszu – Andrzejowi SP6JU składamy najserdeczniejsze życzenia – dużo zdrowia oraz dalszej owocnej pracy na niwie krótkofalarskiej .

Opole  20 sierpnia 2016                                                Krzysztof Bieniewski  SP6DVP