Jesteś teraz tu

Home Informacje Wizyta Józka DF2KK (ex SP6HEK) w klubie

Szukaj na stronie

Nasz kanał

Wizyta Józka DF2KK (ex SP6HEK) w klubie

 

W spotkaniu w dniu 3 września 2013 w siedzibie klubu SP6PAZ przy GOK w Dobrzeniu Wielkim filia w Czarnowąsach uczestniczyli Koledzy :

DF2KK ( EX: SP6HEK ) Józek, SP6EK Robert, SP6JU Andrzej, SP6ZC Sławek, SP6BFL Wiktor, SP6DIL Eugeniusz, SP6DVP Krzysztof, SP6GEQ Janek, SP6IDF Gracjan, SP6OJK Jarek, SQ6DXZ Bernard, SQ6OYO Adam

 

Kolega Józek otrzymał z rąk Prezesa klubu SP6PAZ Kol.Roberta dyplom okolicznościowy z okazji 55 rocznicy powołania  Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Polskiego Związku Krótkofalowców w Opolu. Na uwagę zasługuje fakt , Józek DF2KK przeprowadził największą ilość połączeń ( 9 QSO na różnych pasmach ) z naszą okolicznościową radiostacją HF55O. Relacja foto ze spotkania tutaj...