Jesteś teraz tu

Home Informacje Spotkanie opłatkowe w klubie SP6PAZ

Szukaj na stronie

Nasz kanał

Spotkanie opłatkowe w klubie SP6PAZ

 

Tradycyjnie już jak co roku w  dniu 18 grudnia 2013 w siedzibie Piastowskiego  Klubu  Krótkofalowców SP6PAZ-SN6O w Czarnowąsach odbyło się kolejne spotkanie przedświąteczne. W spotkaniu uczestniczyło  17 osób – członków klubu oraz jego sympatyków .
SP6BFL Wiktor, SP6CIK Leszek, SP6DIL Eugeniusz, SP6DVP Krzysztof, SP6EK Robert, SP6GEQ Janek, SP6JU Andrzej, SP6JZG Jurek, SP6JZL Franek, SP6OJE Robert, SP6OJK Jarek, SP6TPF Krzysztof, SP6ZC Sławek, SQ6CNR Edmund, SQ6DXP Paweł, SQ6OYO Adam oraz gość  - Dyrektor Opolskiej Delegatury UKE  Pan inż. Gerard Halama.
Zgromadzonych – powitał prezes klubu Kolega Robert SP6EK. W trakcie spotkania przedyskutowano  wiele tematów związanych z dalszą działalnością klubu oraz jego członków. Przy dobrej kawie oraz śląskim kołaczu dyskutowano do późnych godzin wieczornych. Na zakończenie składano sobie życzenia Świąteczne oraz Noworoczne . Duże słowa uznania należą się Kolegom : SP6EK , SP6DIL , SQ6OYO za sprawne przygotowanie całej imprezy. Galeria zdjęć ze spotkania.
Opole 18 grudnia 2013

Krzysztof Bieniewski SP6DVP