Jesteś teraz tu

Home Informacje Kolejny sukces SQ6JAN

Szukaj na stronie

Nasz kanał

Kolejny sukces SQ6JAN

 

Informujemy , że nasz Kolega z klubu SP6PAZ – Janusz  SQ6JAN został członkiem prestiżowego klubu szybkiej telegrafii. W dniu 25 października 2017 JANUSZ  KOŁODZIEJ SQ6JAN został przyjęty w poczet klubu ,,Radio Telegraphy Super High Speed Club’’ i otrzymał numer członkowski 186. Jego przygoda z krótkofalarstwem rozpoczęła się kilka lat temu.  Janusz pod wytrawnym okiem ojca Mirka SQ6CNM szlifował swoje umiejętności zwłaszcza pracy na telegrafii. Przy okazji przypominamy, że w roku 2015 Janusz został członkiem HSC # 1942, natomiast w roku 2016 zdobył członkowstwo w VHSC # 426. Koledze Januszowi życzymy dalszych sukcesów w pracy na szybkiej telegrafii i życzymy, aby w roku 2018 zdobył najwyższy stopień w tej trudnej krótkofalarskiej sportowej dziedzinie.

Opole 8 listopada 2017

Krzysztof  SP6DVP