Jesteś teraz tu

Home Informacje Spotkanie po latach

Szukaj na stronie

Nasz kanał

Spotkanie po latach

Po latach, w gronie byłych i obecnych członków klubu SP6PAZ spotkała się grupa starych kumpli. Ten mini zlot przy wymiernej pomocy Krzysztofa SP6DVP i Andrzeja SP6GCU zorganizował wraz ze swoją małżonką Sławek SP6ZC na terenie swojej posiadłości w Dobrzeniu Wielkim.
Obecność swą odnotowali koledzy: Józef Olender DF2KK (EX: SP6HEK), Zygfryd Lodko DL1GLO również jako SP6LUT, Andrzej Jagła SP6GCU z Kluczborka, Wiktor Hudala SP6IGQ z Krasiejowa, Jarosław Misiak SP6OJK z Kolanowic, Konrad Halupczok SP6EAL z miejscowości Węgry, Krzysztof Bieniewski SP6DVP z Opola.
W czasie spotkania wspominano stare dobre czasy kiedy wszyscy działaliśmy w klubie SP6PAZ, gdy np. w trakcie trwania zawodów CQWW wieszało się dodatkowe anteny a druty parzyły w ręce ✌️ . Dyskutowano na tematy techniczne oraz sportowe a także te o przysłowiowej "d... Maryni" . Było coś i dla ciała, a dla ducha niczego nie brakowało dzięki samym obecnym.
Protokół ze zlotu zawierał jeden tylko wniosek - należy ponownie spotkać się w podobnym gronie.

DVP & ZC