Jesteś teraz tu

Home Informacje Info ze strony OT-11

Szukaj na stronie

Nasz kanał

Info ze strony OT-11

Koleżanki i Koledzy jest nam niezmiernie miło poinformować, że dobiegają końca prace nad książką “Historia Polskiego Związku Krótkofalowców na Opolszczyźnie 1957-2023.” Pozycja ta ma około 200 stron i zawiera między innymi pokaźną ilość archiwalnych fotografii.

Autorem jest Krzysztof SP6DVP przy współpracy Jarka SP6OJK.
Nakład tej książki jest ograniczony. Jeśli ktoś z Koleżanek lub Kolegów jest zainteresowany tą pozycją i jednocześnie chce wesprzeć jej wydanie prosimy o wpłatę kwoty 65zł, lub jej wielokrotność

Konto bankowe OT-11 PZK Opole 
Bank: BNP Paribas Bank Polska S.A. 
numer konta: 61 2030 0045 1110 0000 0254 3220

Jako tytuł wpłaty prosimy wpisać: swój znak DAROWIZNA WYDAWNICTWO
np. SP6XYZ DAROWIZNA WYDAWNICTWO
Równocześnie prosimy o wysłanie maila na adres :
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
w tytule podajemy wyłącznie swój znak np. SP6XYZ natomiast w treści proszę podać odbiór osobisty lub wysyłka. W przypadku wysyłki prosimy o podanie adresu na który wyślemy książkę. Istnieje możliwość wysyłki za granicę, w tym przypadku prosimy o taką informację, warunki zostaną ustalone indywidualnie.

Zarząd OT-11 PZK OPOLE