Jesteś teraz tu

Home Informacje Wizyta Józka DF2KK (ex SP6HEK) w klubie SP6PAZ – 20 września 2011

Szukaj na stronie

Nasz kanał

Wizyta Józka DF2KK (ex SP6HEK) w klubie SP6PAZ – 20 września 2011

2011

W dniu 20 września 2011 roku w siedzibie sekcji klubu SP6PAZ w Czarnowąsach odbyło się  spotkanie członków klubu (obecnych i byłych) z Józkiem DF2KK – ex: SP6HEK.
Kolega Józef wiele lat temu wyjechał do Niemiec, gdzie od samego początku swojego pobytu posługuje się znakiem DF2KK, głównie na telegrafii oraz emisjami cyfrowymi. Można go też sporadycznie usłyszeć na fonii. Przez kilka godzin uczestnicy spotkania wspominali ,,stare’’ czasy, gdy Józek udzielał się z dużym zaangażowaniem w Piastowskim Klubie Krótkofalowców SP6PAZ, gdy klub działał przy Wojewódzkim Domu Kultury w Opolu przy ul. Strzelców Bytomskich oraz na ulicy Koszyka 38. Nie trzeba tu przypominać o wielu sukcesach klubu SP6PAZ, gdyż wszyscy je pamiętamy (zwłaszcza Koledzy starszego rocznika) jak Józek SP6HEK przyczyniał się z pozostałymi operatorami do czołowych lokat SP6PAZ w zawodach krajowych oraz światowych. Na spotkanie przyszło wielu ,,starych’’ krótkofalowców, którzy wraz z gościem powspominali stare dzieje. W spotkaniu uczestniczyli też młodzi Koledzy dla których była to dobra lekcja historii klubu SP6PAZ. Przy okazji dziękujemy Koledze Jankowi SP6GEQ za przywiezienie smacznego ciasta.
W spotkaniu uczestniczyli Koledzy:
1/  Janusz  SP6AUI
2/  Wiktor  SP6BFL
3/  Leszek  SP6CIK
4/  Andrzej  SP6CCE
5/  Krzysztof  SP6DVP
6/  Eugeniusz  SP6DIL
7/  Konrad  SP6EAL
8/  Janek  SP6GEQ
9/  Andrzej  SP6JU
10/  Jurek  SP6JZG
11/  Sławek  SP6ZC ( ex SP6CYX )
12/  Krzysztof  SP6TPF
13/  Robert  SP6EK
14/  Adam  SQ6OYO
15/  Paweł  SQ6DXP
16/  Jarek  SP6OJK
17/  Gracjan  SP6IDF
18/  Bernard  SQ6DXZ
19/  Marcin  SQ6SGP
20/  Tomasz  SQ6PHP

 

A wszystko można zobaczyć w galerii.

Krzysztof   SP6DVP