Jesteś teraz tu

Home Informacje S P 6 P A Z - nad Balatonem

Szukaj na stronie

Nasz kanał

S P 6 P A Z - nad Balatonem

W dniu 14 sierpnia 2014 roku krótkofalowcy z Piastowskiego Klubu Krótkofalowców SP6PAZ-SN6O – działającego przy GOK w Dobrzeniu Wielkim uczestniczyli w imprezie zorganizowanej przez w/w instytucję – pod nazwą ‘’ Z rodziną nad wodą’’. W imprezie uczestniczyli krótkofalowcy : Robert SP6EK , Andrzej SP6JU , Wiktor SP6BFL , Marian SP6CSK , Eugeniusz SP6DIL , Krzysztof SP6DVP , Janek SP6GEQ , Paweł SQ6DXP , Bernard SQ6DXZ , Kamil SQ6IUB wraz z żoną  , Adam SQ6OYO , oraz Krzysztof SQ6... nowy nadawca i członek klubu. W trakcie spotkania przeprowadzano łączności w paśmie 40-to metrowym oraz na 145 Mhz. Przy okazji wyjazdu w plener przeprowadzono szczegółowe pomiary  analizatorem anteny na 7 Mhz oraz  144 i 436 Mhz. Nasze stanowisko odwiedził między innymi nasz gość Pan inż. Gerard HALAMA Dyrektor Delegatury Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Opolu. Już teraz zapraszamy wszystkich Kolegów na następne spotkanie , które odbywają się w pięknej malowniczej scenerii akwenu rekreacyjnego w Dobrzeniu Wielkim za rok o tej samej porze. Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii ze zdjęciami. Autorami zdjęć są Koledzy – uczestnicy spotkania.


Opole 15 sierpnia 2014

Krzysztof Bieniewski SP6DVP