Jesteś teraz tu

Home Informacje SP6PAZ gospodarzem i współorganizatorem Zjazdu OT-11

Szukaj na stronie

Nasz kanał

SP6PAZ gospodarzem i współorganizatorem Zjazdu OT-11

Zebranie Sprawozdawcze ZOT  nr 11 Polskiego Związku Krótkofalowców w Opolu.
W dniu 8 listopada 2014 roku w Czarnowąsach przy ulicy Wolności 91  w budynku w , którym mieści się Klubu SP6PAZ  (filia GOK w Dobrzeniu Wielkim) odbyło się spotkanie członków Polskiego Związku Krótkofalowców . W spotkaniu uczestniczyli członkowie PZK jak i również nie członkowie. Spotkanie rozpoczęło się kilka minut po godzinie 10-tej . Uczestniczyło w nim ponad 60 osób. Sprawozdanie z tego spotkania można przeczytać na stronie OT 11 PZK Opole – link do strony OT-11
W spotkaniu uczestniczył również prezes Zarządu Głównego Polskiego Związku Krótkofalowców Kolega Jerzy Jakubowski SP7CBG. Po zebraniu Kolega Prezes odwiedził nasze klubowe pomieszczenie na pierwszym piętrze.
W części nieoficjalnej Prezes OT11 (a zarazem długoletni członek klubu SP6PAZ) Kolega Leszek Przybylak SP6CIK wraz z drugim uczestnikiem wyprawy Kolegą Januszem Węgrzynem SP9FIH przedstawili bardzo ciekawą prezentację ze swojej wyprawy na Anegada Isl. British Virgin Islands – VP2V. Wyprawa miała miejsce w miesiącu marcu 2014 roku. Pokazano bardzo dużo kolorowych slajdów oraz filmów , przedstawiających wszystkich uczestników wyprawy oraz piękno przyrody na wyspie .
Salę do zebrania przygotowali członkowie klubu SP6PAZ : Robert SP6EK , Eugeniusz SP6DIL , Bernard SQ6DXZ , Krzysztof SQ6KIV.

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć ze spotkania: autorami zdjęć są – Robert SP6EK oraz Eugeniusz SP6DIL -> galeria zdjęć ze Zjazdu.

 

Opole 8 listopada 2014

Krzysztof Bieniewski SP6DVP