Jesteś teraz tu

Home Informacje Konkurs na logo jubileuszowe

Szukaj na stronie

Nasz kanał

Konkurs na logo jubileuszowe

Szanowne koleżanki i koledzy.

W 2017 roku klub SP6PAZ obchodzić będzie jubileusz 50-ciu lat istnienia. Wydarzenie to pragniemy uczcić między innymi rocznicowym logo klubowym, które będzie naszym herbem klubowym w roku jubileuszu. W związku z tym ogłaszamy otwarty konkurs na projekt logo jubileuszowego. Znak ten w zamyśle powinien jednoznacznie być związany ze znakiem klubowym, przynależnością do PZK, obchodzonym jubileuszem, miejscem działania, barwami Opola i województwa. Będzie on znajdował się na materiałach związanych z obchodami jubileuszu (znaczkach, koszulkach, kartach QSL). Zgłoszenia w postaci znaku graficznego najlepiej umożliwiającego dowolne skalowanie, zawierające dane pomysłodawcy logo oraz jego adres e-mail prosimy przysyłać na adres podany na stronie klubowej w zakładce kontakt lub na adresy członków zarządu do końca stycznia 2017r. Konkurs rozstrzygniemy głosami klubowiczów na pierwszym spotkaniu klubowym w lutym 2017r.