Jesteś teraz tu

Home Informacje Zapowiedź pracy stacji okolicznościowej SP100PAZ

Szukaj na stronie

Nasz kanał

Zapowiedź pracy stacji okolicznościowej SP100PAZ

Z okazji 100 rocznicy uzyskania przez Polskę Niepodległości (1918-2018) od 1 września do 31 grudnia 2018 czynna będzie okolicznościowa stacja o znaku SP100PAZ. Operatorami stacji będą członkowie klubu SP6PAZ. Priorytetową emisja będzie praca na emisjach cyfrowych w tym głównie na FT8. Karty QSL via SP6PAZ (biuro QSL) , LoTW lub direct. W chwili obecnej zostało już złożone zamówienie na druk okolicznościowych kart QSL u Radka SP5ADX.Kosztami druku kart oraz druku nalepek podzielili się nasz OT-11 PZK Opole oraz klub SP6PAZ. Zapraszamy do nawiązywania łączności z SP100PAZ na pasmach amatorskich. Informacja jest również zamieszczona na QRZ.COM  qrz.com

Krzysztof Bieniewski
SP6DVP-3Z6V