Jesteś teraz tu

Home Informacje NEWS ze spotkania na Biskupiej Kopie 2018

Szukaj na stronie

Nasz kanał

NEWS ze spotkania na Biskupiej Kopie 2018

Z piątku na sobotę (4/5 sierpnia 2018) odbyło się kolejne spotkanie krótkofalowców na Biskupiej Kopie. Ogółem w spotkaniu uczestniczyło 40 osób. Piastowski Klub Krótkofalowców SP6PAZ-SN6O tym razem reprezentowany był w składzie: Eugeniusz SP6DIL,Krzysztof SP6DVP,Zygfryd SP6LUT-DL1GLO,Krzysztof SP6TPF. W czasie spotkania z naszą grupą Piotr SP2JMR (sekretarz ZG PZK) przekazał nam osobiste podziękowanie za wyróżnienie go przez klub SP6PAZ specjalnym dyplomem oraz koszulką z okazji Jubileuszu klubu SP6PAZ.  Jak zwykle liczna grupa uczestników była z klubu SP6PNZ z Nysy oraz SP6KEO z Prudnika. W załączeniu dyplom dla Piotra SP2JMR oraz zdjęcie Piotra w okolicznościowej koszulce , oraz kilka fotek z Kopy Biskupiej 2018.

Opole 7 sierpnia 2018,  tekst i zdjęcia - Bieniewski Krzysztof SP6DVP