Jesteś teraz tu

Home Informacje Wywiad dla Radia Opole

Szukaj na stronie

Nasz kanał

Wywiad dla Radia Opole

W dniu 16 maja br. W godzinach popołudniowych w siedzibie Piastowskiego Klubu Krótkofalowców SP6PAZ gościliśmy redaktora Radia Opole- Mariana Staszyńskiego. W ciągu dwóch godzin został zarejestrowany obszerny materiał dźwiękowy do reportażu o działalności klubu. Wywiadu dla Radia Opole udzielili koledzy: Sławomir Domarus SP6ZC, Robert Rydzak SP6EK, Jan Romanowski SP6GEQ oraz Krzysztof Bieniewski SP6DVP. Przy okazji prezes klubu Robert SP6EK wręczył redaktorowi Marianowi Staszyńskiemu proporczyk PZK. Redaktor Marian Staszyński od pamiętnej powodzi w roku 1997 co pewien czas realizuje reportaże na temat naszego klubowego środowiska, działalności oraz związanych z klubem naszych kolegów.

 

 

Opole 16 maja 2022                                                     tekst i zdjęcia Krzysztof SP6DVP