Jesteś teraz tu

Home Informacje Reportaż Radia Opole na 55 lecie klubu SP6PAZ

Szukaj na stronie

Nasz kanał

Reportaż Radia Opole na 55 lecie klubu SP6PAZ

W dniu 31 maja 2022 w Radiu Opole po godzinie 21.15 odbyła się premiera reportażu redaktora Pana Mariana Staszyńskiego pt. ,,Titita''. W tym ponad 20 minutowym reportażu poświęconym 55 leciu Piastowskiego Klubu Krótkofalowców SP6PAZ z Opola koledzy; Sławek SP6ZC,Robert SP6EK, Janek SP6GEQ oraz Krzysztof SP6DVP opowiadali o początkach istnienia klubu aż po dzień dzisiejszy. Poruszono najistotniejsze sprawy jakie miały miejsce w tych 55 latach działalności. Nie zabrakło też indywidualnych wspomnień uczestników reportażu. Materiał nagrany w dniu 16 maja został znakomicie zrealizowany, zmontowany i udostępniony na antenie Radia Opole.Na stronie zostały m.in. opublikowane stare, czarno-białe zdjęcia z działalności klubu SP6PAZ z roku 1968 kiedy jeszcze klub działał pod patronatem Wojewódzkiego Domu Kultury w Opolu.      
Reportaż ten jest już 14-tym z kolei zrealizowanym przez red. Mariana Staszyńskiego z Radia Opole. Dzięki tym reportażom zostały zapisane różne wywiady i wspomnienia naszych starszych Kolegów, których już nie ma wśród nas. Między innymi: Ignacego SP6FIK, Stanisława SP6LK, Andrzeja SP6JU. Inne starsze reportaże poświęcone naszemu klubowi oraz naszym kolegom można znaleźć również w archiwum reportaży Radia Opole.


Ze strony Radia Opole zapis audio reportażu:Artykuł z reportażu na stronie Radia Opole.

Opole 2 maja 2022    73  Team SP6PAZ