Jesteś teraz tu

Home Informacje Klubowa wigilia 2010 w klubie SP6PAZ

Szukaj na stronie

Nasz kanał

Klubowa wigilia 2010 w klubie SP6PAZ

2010

Jak co roku w dniu 22 grudnia 2010 w siedzibie Piastowskiego Klubu Krótkofalowców SP6PAZ odbyło się kolejne spotkanie opłatkowe . Wigilja rozpoczęła się o godzinie 17.00 tradycyjnym podzieleniem się opłatkiem oraz składaniem sobie życzeń światecznych oraz noworocznych. Gospodarzem piątej już wigilii klubowej był jak zwykle niezastąpiony kolega Andrzej SP6JU. W/W wraz z Januszem SP6AUI oraz Franciszkiem SP6LR przygotowali oprawę świąteczną oraz świąteczny jadłospis. Przy suto zastawionym stole dyskutowano na wiele aktualnych tematów  związanych z naszym klubem oraz planami na przyszłość. Była to piąta  a zarazem ostatnia wigilia w obecnej siedzibie klubu SP6PAZ przy ulicy Wojska Polskiego. W uroczystej kolacji wigilijnej uczestniczyli Koledzy: Andrzej SP6CC, Robert SP6EK, Andrzej SP6JU, Franciszek SP6LR, Janusz SP6AUI, Wiktor SP6BFL, Leszek SP6CIK, Eugeniusz SP6DIL, Tadeusz SP6GIY, Ignacy SP6FIK, Krzysztof SP6TPF, Edmund SQ6CNR, Paweł SQ6DXP, Zbigniew SP6-011032.

Tekst :   Krzysztof SP6DVP

 

Zdjęcia: Andrzej SP6JU