Jesteś teraz tu

Home Informacje Kolega Krzysztof Podkówka SP6FJG SK (SILENT KEY)

Szukaj na stronie

Nasz kanał

Kolega Krzysztof Podkówka SP6FJG SK (SILENT KEY)

2011

W dniu 5 stycznia 2011 roku po długiej i ciężkiej chorobie zmarł nasz długoletni członek Oddziału Opolskiego PZK i Piastowskiego Klubu Krótkofalowców SP6PAZ Kolega ŚP Krzysztof Podkówka SP6FJG.

Krzysztofa pamiętamy jako doskonałego operatora, telegrafistę i uczestnika wielu zawodów międzynarodowych. Pamiętamy  również Krzysztofa – wspaniałego kolegę z naszych młodych lat z którym spotykaliśmy się często w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Te kontakty zawsze były pełne radości i wzajemnego szacunku. Msza święta odprawiona zostanie we wtorek w dniu 11 stycznia 2011 w Opolskiej Katedrze św Krzyża o godzinie 8.00. Pogrzeb 11.01.2011 wtorek- wyprowadzenie zwłok z kaplicy o godzinie 11.00 na Cmentarzu Komunalnym na Półwsi w Opolu. Cześć jego pamięci .

Leszek SP6CIK

Prezes OT-11