Jesteś teraz tu

Home Informacje

Szukaj na stronie

Nasz kanał

Informacje

XXVI KZD PZK 12.12.2020

Delegaci Oddziału Terenowego nr 11 spotkali się w domu Marka SP9UO, w którym jest dobre łącze internetowe i bezpieczne warunki korzystania z niego.
Dzięki temu od początku obaj brali aktywny udział w obradach całego XXVI KZD PZK.
Bez problemów z łączami, efektywnie zagłosowali we wszystkich trzydziestu głosowaniach, a Marek SP9UO został dodatkowo powołany do prac w  komisji uchwał i wniosków.
Dyscyplina w czasie głosowań obowiązywała wszystkich i dzięki temu odbywały się one z wysoką frekwencją.
Obrady trwały od godz. 10.00 do 20.30 z małą przerwą na obiad, który naszym delegatom dowiózł catering (z powodu nawału zajęć innych możliwości nie było ;-).
Z ogromną satysfakcją odnotowano dobrą, koleżeńską atmosferę podczas prac zjazdowych, a taką nie zawsze spotykano w czasie zjazdów stacjonarnych.
Nasz delegat zgłosił kandydaturę Mariusza SP5ITI do prac w prezydium ZG PZK i okazało się to dobrą propozycją - Mariusz został wiceprezesem PZK.
Znakomicie przygotowany Zjazd, dzięki kilku tygodniowym ćwiczeniom on-line w aplikacji Teams, to zasługa głównie Zygmunta SP5ELA.
Trwająca 4 miesiące praca przyniosła dobry efekt, a całość  tego typu komunikacji on-line okazała się być bardzo udana.
Prawo do korzystania z tego znanego narzędzia komunikacyjnego Microsoftu, PZK otrzymało bezpłatnie do roku 2083 i warto to także wykorzystać w ramach działalności OT.
Ciekawe propozycje mile widziane.
W załączeniu dwa zdjęcia.
Marek SP9UO - delegat OT-11 z klubu SP9KDA
Andrzej SP6RTX - delegat OT-11 z klubu SP6PAZ

 

 

Wybrano Prezydium w następującym składzie:

- prezes PZK Tadeusz Pamięta SP9HQJ,
- wiceprezes PZK  Mariusz Busiło SP5ITI,
- wiceprezes PZK  Piotr Eichler SP2LQP,
- sekretarz PZK  Piotr Skrzypczak SP2JMR,
- skarbnik PZK  Jan Dąbrowski SP2JLR.

Zastępcami członka Prezydium wybrani zostali:
- Marek Kuliński - SP3AMO,
- Tomasz Mańkowski SQ3QDM.

Wybrano Główną Komisję Rewizyjną w następującym składzie:

- przewodniczący Stanisław Leszczyna SQ2EEQ,
- wiceprzewodniczący Krzysztof Joachimiak SQ2JK,
- sekretarz Ireneusz Kołodziej SP6TRX,
- członek GKR Krzysztof Kućmierz SQ2NIG,
- członek GKR Adam Świontek-Brzeziński SQ1GPR.

Zastępcami członka GKR zostali wybrani:

- Grzegorz Sapijaszko SQ6WZ,
- Krzysztof Romatowski SP2GUT.

 

W związku z zakończeniem KZD Polskiego Związku Krótkofalowców i wyborem nowych władz Związku, składamy tą drogą gratulacje oraz szczere życzenia owocnych prac w nowej kadencji.
Mamy nadzieję , że wybrani Koledzy w dalszym ciągu będą ofiarnie pracować dla nas wszystkich oraz bronić dobrego imienia Polskiego Związku Krótkofalowców w kraju i na arenie międzynarodowej .

 

Przygotował: Krzysztof SP6DVP

CQWW CW 2020 zestawienie stacji z OT-11

Logs Received - CW  CQ WW  2020 4 dec
Otrzymane logi za CQ WW CW 2020 Stacje z OT 11 PZK OPOLE

SN6O              SINGLE-OP         ASSISTED       15M       LOW        SP6PAZ op.SP6ZC              

SP6CIK           SINGLE-OP         ASSISTED         ALL       LOW        SP6PAZ SP DX CLUB

SP6EIY/QRP   SINGLE-OP         ASSISTED         40M       QRP        SP6PCB SPDXC-332

SP6IHE           SINGLE-OP         ASSISTED         ALL       LOW        SP6PAZ SP DX CLUB

SP6LUV         SINGLE-OP     NON-ASSISTED     160M     LOW        SP6PAZ

SP6TRH         SINGLE-OP         ASSISTED          ALL       LOW        SP6PAZ

SP9KDA      MULTI-OP ONE         ASSISTED       ALL      HIGH        SP9KDA

Na podstawie zestawienia ze strony organizatora CQWW 2020 opracował SP6DVP

Wstępne wyniki CQ WW SSB 2020 OT-11 PZK OPOLE

Wstępne wyniki (Raw Scores ) CQ WW SSB 2020

Wykaz obejmuje tylko stacje z OT-11 PZK OPOLE

1/ SO9I-(op.Przemek SQ9ORQ) S.Op Assisted ALL Band HP- 1 w SP 4.066.551 pkt.,#9 EU,#16 W- SP9KDA

2/ SP6DVP-Krzysztof S.Op. 160M HP- 2 w SP 15.134 pkt.#8 EU,#8 W SP6PAZ - SPDXC

3/ SP6EIY-Stanisław S.Op. ALL LP- 21 w SP 13.452 pkt.#391 EU,#628 W- SP6PCB - SPDXC

4/ SP9EKF-Andrzej S.Op. Assisted 40M LP- 1 w SP 25.856 pkt.#17 EU,#23 W- SP9KDA  

5/ SP6IHE-Jan S.Op.Assisted 15M LP- 4 w SP 6.566 pkt.#36 EU,#74 W- SP6PAZ - SPDXC

6/ SP6LUV-Bogdan S.Op. Checklog - SP6PAZ

7/ SP6OJJ-Adam S.Op.Non-Assisted 80M LP- 7 w SP 819 pkt.#47 EU.#53 W- SP6PAZ - SPDXC

8/ SP6OJK-Jarek S.Op.Non-Assisted 10M LP- 2 w SP 5.168 pkt. #17 EU,#43 W- SP6PAZ

9/ SP6PAZ-(op.Genek SP6DIL) S.Op.Non Assisted 10M QRP 2 w SP 322 pkt.#13 EU,#18 W- SP6PAZ

10/ SP6TRX-Andrzej S.Op. Non Assisted 40M LP- 13 w SP 2.013 pkt.#62 EU,#150 W- SP6PAZ

11/ SP6TPF-Krzysztof S.Op.ASSISTED 160M HP- 3 w SP 6.232 pkt.#19 EU,#21 W- SP6PAZ

12/
SP6TRH-Marek S.Op.Assisted 80M LP- 3 w SP 8.325 pkt. #20 EU,#23 W- SP6PAZ

13/ SP9KDA-(op.Andrzej SP6GCU) S.Op. ALL HP- 2 w SP 375.130 pkt #62 w EU,#161 W- SP9KDA  

Ogółem w zawodach uczestniczyło 13 stacj.Dwie stacje klubowe oraz 11 stacji indywidualnych.

Z klubu SP6PAZ uczestniczyło 9 stacji , z klubu SP6PCB 1 stacja oraz z klubu SP9KDA 3 stacje.

Na podstawie wstępnych wyników - zestawienie opracował Krzysztof SP6DVP


2 listopada 2020

Przerwa w spotkaniach klubowych

Z uwagi na stan epidemiczny Sars-Cov-2 i obowiązującą "czerwoną strefę" klub zawiesza swe co wtorkowe spotkania do odwołania.

 

...

Więcej artykułów…